PROJEKTO APRAŠYMAS

Nordikos prekybos centras buvo pirmasis Lietuvoje nuo pradžios iki galo statytas ir projektuotas statinys naudojantis BIM technologija. DesCon šiam pastatui atnešė:

BIM: Dėl ilgametės patirties dirbant su BIM technologijomis DesCon galjo pasiūlyti iki tol neišbandytus BIM privalumus pastato proejkto vystime ir eksploatacijoje. Nepaisant išvengtų klaidų įprastų projektuojant su 2d programomis ir sutaupyto statybos ir projektavimo laiko, šios technologijos klientui sutaupė ir vis dar taupo pinigus.

Kaštai: Tiksliai apskaičiavus reikiamų medžiagų kiekius ir išvengu klaidų projektavimo išlaidos buvo sumažintos iki ekonomiškai efektyvaus skaičiaus. Taip pat suteikus klientui “As Built” modelį, galima efektyviai planuoti ir optimizuoti eksploatacijos išlaidas, sumažinant jas iki optimalios sumos.

Kokybė: Pastatas buvo pastatytas be klaidų ir suprojektuotas taip, kad šis pretendavo į Tekla BIM awards 2016 metų geriausio BIM projekto titulą ir pateko tarp finalininkų.

2016 tekla BIMawards, nordika, DesCon, BIM projektavimas

Įvertintas kaip vienas geriausių projektų parengtų su BIM technologijomis, šis prekybos centras pateko tarp 2016 metų geriausių Tekla BIM awards projektų.

PROJEKTO ILIUSTRACIJOS

PROJEKTO SKAIČIAI

Categories:
Client: UAB „VPH“
Location: Vilnius, Lietuva
Surface Area: 40 000 m2
Completed: 2016
Value: 50 000 000€
Architect: Unitectus

NOMINACIJOS

STRAIPSNIAI

KITI PROJEKTAI

Kokias galimybes atveria BIM technologijos optimizuojant pastato konstrukcijas?